fbpx

POTRAVINY

Prodejna nabízí širokou škálu výrobků potravin, nápojů, ovoce a zeleniny, drogerie, kosmetiky, novin, časopisů a ostatní smíšené zboží. Nabízíme pultový prodej uzenin, salátů, chlebíčků, zákusků a pečiva. Balení dárkových košů a balíčků na objednávku. V letních měsících, točenou zmrzlinu.

„Už máte svou samoobsluhu, kde se budete cítit jako doma?“

Prodejna potravin Dobříš Josef Bedřich s.r.o.

Současná podoba prodejny potravin vznikla na volné ploše v našem areálu v r. 1995 a nahradila nevyhovující prodejny nápojů a pečiva. Postupem let se ovšem stávala pro naše potřeby těsnou a tak jsme v r. 2005 její plochu rozšířili. V rámci této přestavby jsme vybudovali i další pomocné prostory, nutné pro provozování potravinářské prodejny podle dnešních standardů.

Vybavení a sortiment prodejny

Šíře a skladba sortimentu je pro naši provozovnu jedním ze základních pilířů. Nabízíme více než 10 000 položek různého zboží. Největší podíl je samozřejmě soustředěn do oblasti potravinářského zboží, ale významnou součást tvoří také drogerie, kosmetika, noviny a časopisy, krmení pro domácí mazlíčky, baterie a základní papírnické zboží. U obslužného pultu nabízíme hlavně masné a mlékařské výrobky, ale je možné zde koupit denně čerstvé chlebíčky, saláty, výrobky z pekárny a řeznictví. Pokud v našem širokém sortimentu najdete chybějící produkt, uděláme vše potřebné abychom ho pro Vás objednali u našich dodavatelů. Stejně tak si Vy můžete objednat dárkový koš nebo obloženou mísu přesně podle Vašich představ.

Platnou akční nabídku najedete v letáku BALA CP na www.bala.cz nebo na facebook.com/bedrichdobris

Dále nabízíme:

  • bezplatné parkování
  • za příznivého počasí točenou zmrzlinu
  • kávu z automatu

Potraviny Josef Bedřich s.r.o., Dobříš
Telefon: 318 523 384

Otevírací doba:
pondělí – pátek 6 – 18 hodin
sobota 6.30 – 12 hodin